Firma działa na rynku od 2000 roku.

Farmtrac jest producentem ciągników rolniczych. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Mrągowie. Jest to wiodący wytwórca w branży. Przedsiębiorstwo działa od 2000 roku. Z skromnego, niewielkiego przedsiębiorstwa w czasie parunastu lat Farmtrac stał się jednym z największych producentów rolniczych ciągników w Polsce. Do tego czasu zyskał bardzo wiele znaczących nagród w branży. Jest również uznawanym przedsiębiorcą w regionie, pomysłodawcą programu pod tytułem ,Jestem z Mrągowa” promującego miasto Mrągowo.
Firma Farmtrac proponuje bogaty asortyment wszelkiego typu części do ciągników. Części c-385 a dodatkowo części do c 360 ciągników też znaleźć można w naszej ofercie.
U nas znajdziesz szeroki wybór części do ciągników rolniczych c-386 a także c 360. Oczywiście w atrakcyjnej cenie, przy bardzo szybkim czasie realizacji zamówienia. Zamówienie w naszej firmie złożysz szybko, wygodnie i bez problemu. Pracownicy Farmtrac są do Waszej dyspozycji w godzinach w których otwarty jest nasz sklep. Jeżeli posiadasz wątpliwości jakiej dokładnie części szukasz skorzystaj z wsparcia naszych specjalistów. Z przyjemnością pomożemy oraz podpowiemy stosowne rozwiązanie. W naszej firmie możecie liczyć nie tylko na profesjonalne części zamienne do ciągników, niemniej jednak również na profesjonalizm całego procesu realizacji zamówienia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, żeby zapoznać całkowity zakres oferty naszej firmy.

Zobacz wiecej: części do c 360