Wszystko uzależniony jest od tego jakie felgi zakupimy.

Przepiękny design samochodu osobowego nie jest możliwy do zdobycia jeśli nie weźmiemy pod uwagę tego, jakie mamy założone w naszym aucie felgi, czyli koła.
Bardzo znane są felgi z stali jakie niestety zazwyczaj nie wyglądają zbyt atrakcyjnie i tak faktycznie każdy,  piekny pojazd umieją przekształcić w niezbyt ładny. Image samochodu to w bardzo dużej mierze właśnie kółka. Z tego także względu coraz większe grono ludzi decyduje się na aluminiowe felgi ,które dodają autu przepięknego wyglądu, elegancji, a w poniektórych przypadkach bardziej sportowego charakteru. To wszystko uzależniony jest od tego jakie felgi zakupimy, a także od tego do jakiego auta je zamontujemy.
Felgi mogą być w różnorakich wielkościach. Jeszcze do niedawna znanym rozmiarem był rozmiar 15 cali. Na dzień dzisiejszy zazwyczaj możemy spotkać auta z felgami w rozmiarze 17 cali, a także 18cali i 19. Jak więc można zauważyć rozmiar kół rośnie.
Jeśli natomiast chcemy podróżować komfortowo, to dobrze jest wybrać felgi z rozmiarem od 15 do 17 cali. Im większe koło tym mniej opony, ponieważ profil takiej opony jest znacznie niższy. Mamy zatem znacznie mniej gumy ,która amortyzuje różnorodnego rodzaju nierówności. Powinno się mieć to na uwadze.

Zobacz: felgi stalowe 15 4×100