No, ale przecież czasy oraz trendy się zmieniają.

Ostatnio pozbyłam się sporej ilości rzeczy. Ubrań. Oczywiście nie były to ekskluzywne buty damskie bądź jakieś modne obuwie damskie, więc nie żałowałam, że się ich pozbyłam. Wyrzuciłam właśnie 20 par. Butów, które na topie były chyba z 10 lat temu. No, ale przecież czasy i trendy modowe się zmieniają.

 

Zastanawiasz się dlaczego to zrobiłam? W mojej szafie brakowało już miejsca. Zawsze jak ją otwierałam, to cała sterta rzeczy wypadała na mnie. Powiedziałam sobie dosyć. Pozbywanie się moich ubrań nie było łatwe – trwało to aż miesiąc, ale w końcu się udało.

Obiecałam sobie, że od teraz postaram się minimalizować liczbę moich rzeczy w szafie – ciuchów, butów, kosmetyków oraz pozostałych drobnostek. Poprzez to będę mogła sobie zakupić damskie obuwie, które to będzie bez wątpienia modne a także damskie. Ponieważ na tym mi właśnie zależy. Na najwyższej jakości wyrobu, jaki nie rozpadnie się po tygodniu użytkowania. Mam ogromną nadzieję, iż to właśnie zapewnią m ekskluzywne buty. A po co mi ekskluzywne obuwie damskie? ażeby być na czasie! Podczas kupna nowiusieńkich butów będę kierowała się klasycznym wyglądem, niemniej jednak z całą pewnością pozwolę sobie na modowe wybryki. A co mi tam! W końcu stać mnie na to! Niech damskie buty się mnie boją, bo ja nadchodzę!

Zobacz: Ekskluzywne obuwie damskie