Jak stare porzekadło mówi \” jak cię widzą, tak cię piszą\”…

W hotelowej branży równie istotna jak jakość usług, jest wizualna identyfikacja konkretnego hotelu. Taka identyfikacja ma zawierać informację tyczące się naszego hotelu.

Druki hotelowe zaprojektowanie – przy doborze należytej grafiki, koniecznie musimy sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie, jaki tak właściwie jest klimat hotelu i jakich kontrahentów, chcielibyśmy pozyskać, czy będzie to przykładowo klient biznesowy, w podróży służbowej czy dominować będą z reguły rodziny.

Na etapie tworzenia brandingu należy też pomyśleć o tym, jak możemy dookreślić naszą wizję naszego obiektu przy pomocy etui na hotelową kartę oraz zlecić druk hotelowego menu. Biorąc pod uwagę koncepcję własnego obiektu musimy pamiętać by druki hotelowe projektowanie, etui na kartę hotelową oraz druk karty dań były spójny z naszą ogólną wizją.

Identyfikacja wizualna hotelu to w pewien sposób nasza wizytówka. Jeśli każdy element (hotelowe druki projektowanie, druk na kartę dań, etui na kartę hotelową) powierzymy jednej, zaufanej firmie, to z pewnością dużo mniej zapłacimy.

Od dawien dawna wiadomo, że ” jak cię widzą, tak cię piszą”, dlatego też tak bardzo ważne jest poważne podejście do tegoż tematu i wykonanie wizualnych symboli (druki hotelowe, druk menu, etui na kartę hotelową), które niewątpliwie nadadzą naszemu hotelowi oryginalny klimat.

Zobacz: druki restauracyjne